Fotowoltaika i turbiny wiatrowe - Kielce

Odnawialne źródła energii czerpią korzyści z promieniowania słonecznego, geotermii czy wiatru, będąc przy tym w 100% ekologiczne i bezpieczne. Nasza firma stawia przede wszystkim na fotowoltaikę i turbiny wiatrowe, które w ostatnich latach zawładnęły województwem świętokrzyskim. To, co szczególnie cechuje system odnawialnych źródeł energii, to przede wszystkim zróżnicowanie pod względem zasobów i pochodzenia oraz konieczność korzystania z odpowiednich instalacji, które są przystosowane do przetwarzania tej energii na zdatną do wykorzystania.

Przykładem energii odnawialnej może być proces, w którym wiatr wiejąc w wiatrak i dostając się do turbiny wiatrowej, napędza go, dzięki czemu otrzymujemy produkt końcowy jakim jest energia wiatrowa. Podobnie sprawa ma się z energią słoneczną, która zostaje przekształcana na energię użytkową poprzez swoje oddziaływanie na panele słoneczne. Wszystkich zainteresowanych wykonaniem nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej na budynku już teraz zapraszamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Jak wygląda montaż fotowoltaiki?

Efektywne działanie i przyszłe oszczędności zależne są od prawidłowego montażu fotowoltaiki. Nasi fachowcy wykonają profesjonalną instalację z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Podczas montażu uwzględniamy takie czynniki jak:

  • położenie obiektu względem kierunków;
  • kąt nachylenia dachu;
  • przeszkody terenowe wokół danego obiektu;
  • zapotrzebowanie gospodarstwa domowego;
  • ustawienie paneli fotowoltaicznych.

W zależności od rodzaju dachu wyróżnia się różne sposoby układania paneli fotowoltaicznych. Na dachu płaskim ułożone mogą być na konstrukcji montażowej pionowo obok siebie lub poziomo. W przypadku dachu skośnego istnieją systemy przeznaczone do dachów pokrytych blachodachówką, blachą trapezową, blachą na rąbek, czy dachówką. Możliwy jest także montaż instalacji fotowoltaicznej na gruncie na wolnostojącej konstrukcji metalowej.

Instalacje fotowoltaiczne w województwie świętokrzyskim

Nasza firma działa głównie w województwie świętokrzyskim i oferuje profesjonalne wykonanie instalacji fotowoltaicznych. Podczas realizacji usługi kierujemy się kilkoma podstawowymi zasadami. Montaż wykonują przede wszystkim wykwalifikowane do tego osoby. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów pochodzących od certyfikowanych producentów. Stawiamy solidne stelaże spełniające wszelkie wymogi, przede wszystkim odporne na działanie wiatru i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Cała konstrukcja montażowa bezpośrednio wpływa na działanie instalacji. Warto usługę powierzyć doświadczonym profesjonalistom. Wszystkich klientów z województwa świętokrzyskiego, w tym z Kielc, którzy zainteresowani są montażem fotowoltaiki, zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.

Czy energia słoneczna jest darmowa?

Tak, energia słoneczna jest całkowicie darmowa, a co więcej można ją wykorzystać nie tylko do zasilania urządzeń elektrycznych w budynku, ale także do m.in. ogrzewania wody. Ponieważ montowane przez nas urządzenia spełniają najwyższe standardy jakości, to gwarantujemy ich wysoką wydajność oraz niezawodność działania na wiele lat. Zachęcamy do przetwarzania promieni słonecznych w energię i znacznego zmniejszenia rachunków –poprzez połączenie tego systemu z pompą ciepła i rekuperacją.

Czy montaż fotowoltaiki się zwraca?

Montaż paneli fotowoltaicznych jest rozwiązaniem nie tylko ekologicznym, ale i ekonomicznym. Wdrożenie go z całym systemem konwersji energii PV na energię użytkową jest doskonałą inwestycją, która zwróci się już w kilka lat. Warto wspomnieć, że na tego typu inwestycję można zyskać wysokie dotacje, dzięki czemu koszt fotowoltaiki jest mniejszy. Skorzystanie z naszej oferty to pewność, że inwestycja zwróci się naprawdę szybko – wykorzystujemy bowiem urządzenia o doskonałych parametrach, zapewniające maksymalną wydajność w pozyskiwaniu energii słonecznej.

Usługę montażu paneli fotowoltaicznych realizujemy na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego – zarówno na zlecenie przedstawicieli firm, jak i osób prywatnych. To doskonałe podejście do nowej rzeczywistości, pozwalające na pozyskiwanie darmowej i przede wszystkim czystej energii. Informujemy, że każdy ma prawo do odsprzedaży nadwyżek produkowanego prądu, a skorzystanie z tej możliwości gwarantuje jeszcze szybszy zwrot inwestycji.

Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii solarnych

Rosnącą popularność możemy zauważyć w aspekcie fotowoltaiki, czyli pozyskiwaniu energii słonecznej za pomocą paneli fotowoltaicznych wykorzystując ogniwa PV, które odpowiadają za konwersję jednej energii w drugą. Duża popularność przełożyła się oczywiście na dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii solarnych. Obecna fototowoltaika umożliwia jeszcze efektywniejsze wykorzystanie energii słonecznej, dzięki czemu nawet na naszej szerokości geograficznej – charakteryzujące się niewielką ilością dni słonecznych w roku – opłacalność inwestycji w instalację fotowoltaiczną jest bardzo wysoka.

Close Menu