• Home
  • INSTALACJE ELEKTRYCZNE I NISKOPRĄDOWE

Elektryk w woj. świętokrzyskim

Skorzystaj z oferty elektryka w Kielcach i ciesz się szybkimi efektami naprawy jeszcze dzisiaj! Zapewniamy terminowość, uczciwość i sumienność w trakcie wykonywanych przez naszych specjalistów usług elektrycznych. Montujemy, regenerujemy i naprawiamy instalacje elektryczne, a także instalacje niskoprądowe, takie jak m.in. instalacje alarmowe, monitoringu (telewizja przemysłowa), domofony i wideodomofony, systemy nagłośnieniowe i radiowęzły, sieci komputerowe, internetowe i telefoniczne czy instalacje odgromowe oraz alarmowe. Zapewniamy, że niezależnie od wybranego systemu, podstawą jest dobry elektryk, który sprawnie wykona każdą pracę w Twoim domu, mieszkaniu czy firmie.

Świadczone przez naszą firmę usługi elektryczne obejmują m.in.:

  • montaż, naprawę i konfigurację instalacji elektrycznych — na podstawie projektu rozmieszczenia gniazdek wykonamy nowoczesną instalację w domu lub innym obiekcie;
  • założenie instalacji odgromowej — stworzymy instalację, która ochroni użytkowników przed wyładowaniami atmosferycznymi;
  • montaż instalacji alarmowych oraz monitoringu (telewizji przemysłowej) – zamontujemy nowoczesne systemy zabezpieczenia elektronicznego;
  • montaż domofonów i wideodomofonów — zainstalujemy nowoczesne urządzenia służące do identyfikacji osób;
  • montaż systemów nagłośnieniowych i radiowęzłów — zamontujemy nagłośnienia w szkołach i innych dużych obiektach użyteczności publicznej;
  • dobór osprzętu do sieci komputerowych, telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.

Z usług naszego elektryka mogą korzystać m.in. klienci z Kielc oraz okolic.

Jak zbudowana jest rozdzielna elektryczna?

Rozdzielnia elektryczna mieści w sobie urządzenia służące do rozdziału i łączenia obwodów, a także mechanizmy sterownicze oraz zabezpieczenia. Znajdziemy w niej wyłączniki nadprądowe (instalacyjne) dobierane na zasadzie obciążenia obwodu i rodzaju odbiorników, jakie dany obwód zasila, a także wyłączniki różnicowo-prądowe, których zadaniem jest reagowanie na wszelkiego rodzaju odstępstwa od stanu optymalnego instalacji elektrycznej. Rozdzielnia elektryczna to miejsce, gdzie znajdziemy także rozłączniki izolacyjne służące do odłączania od napięcia części lub całego układu oraz ochronniki przeciwprzepięciowe (ograniczniki) obniżające wartości napięć i prądów, co chroni instalacje elektryczne i podłączony do nich sprzęt przed zniszczeniem.

W tablicy rozdzielczej zamontowane są także:

  • lampki sygnalizacyjne – informują, w których punktach przyłączeniowych występuje napięcie;
  • programatory sterujące – reguluję zapalnie się oświetlenia przed domem o określonej porze;
  • przekaźniki priorytetowe – zapobiegają przekroczeniu przydziału mocy w określonych obwodach.

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat instalacji elektrycznych, zgłoś się do nas. Nasz elektryk z woj. świętokrzyskiego udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i zaproponuje profesjonalne usługi elektryczne w każdym zakresie.

Montaż rozdzielni elektrycznej

Nasza firma elektryczna zajmuje się zakładaniem centralnego punktu instalacji, czyli rozdzielni elektrycznej, w której stykają się wszystkie obwody znajdujące się w danym budynku. Rozdzielnię elektryczną każdorazowo montujemy w widocznym i łatwo dostępnym miejscu, by w razie zagrożenia ułatwić użytkownikom możliwość wyłączenia prądu w określonych miejscach. Informujemy, że każde z urządzeń umieszczonych w rozdzielni jest czytelnie opisane, aby ułatwić i przyspieszyć późniejszą obsługę instalacji. Ten rodzaj centrali montujemy zarówno w ramach automatyki przemysłowej, jak i domowej.

Czy warto korzystać z usług elektryka?

Oczywiście, że tak! Niedokładnie zamontowane instalacje elektryczne lub – co gorsza – wykonane niewłaściwie, mogą skutkować wysokim ryzykiem wystąpienia spięcia czy braku prądu, co w efekcie może doprowadzić nawet do pożaru. Równie niebezpieczne może okazać się niewłaściwe zabezpieczenie kabli i elementów montażowych, których dotknięcie może skończyć się porażeniem prądem. Możesz tego uniknąć, korzystając z usług profesjonalnego elektryka, który dzięki swoim kwalifikacją i kompetencją nie tylko wykona prawidłowe instalacje elektryczne, ale także odpowiednio je zabezpieczy, abyś mógł czuć się komfortowo we własnym domu.

Fachowe i terminowe usługi elektryka nie ograniczają się tylko do wykonania instalacji elektrycznych i odgromowych. Z jego pomocy można skorzystać również podczas montażu alarmów, domofonów, czy systemów nagłośnieniowych. Podczas realizacji usługi dbamy o każdy detal. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.

Oferta naszej firmy jest stale poszerzana o nowe usługi. Elektrycy zajmują się również m.in. instalacją systemów odnawialnych źródeł energii. Montujemy panele fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe. Oprócz tego oferujemy instalację pomp ciepła oraz systemów rekuperacji.

Działamy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego oraz województw ościennych, a nasza siedziba znajduje się niedaleko Kielc. Zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Close Menu