Domofony- Kielce

Wideodomofony, do czego służy domofon, czym się różni od wideodomofonu, rodzaje: analogowe i cyfrowe

Instalacja domofonowa to rozwiązanie bardzo często stosowane – nie tylko w większych skupiskach ludzi jakimi są np. bloki ale także w domach prywatnych oraz firmach.

Domofon to urządzenie pozwalające na głosową identyfikację osób, zamierzających dostać się do Naszego domu lub mieszkania – można więc bez wahania rzec, że montaż domofonu to jeden z ważniejszych elementów, składających się na bezpieczeństwo Nasze oraz Naszego domu. Montaż domofonu to także duże ułatwienie dla domowników i ich gości.

Dawniej urządzenia te kojarzone były przede wszystkim z blokowiskami, kamienicami, biurowcami i innymi dużymi obiektami. W takich budynkach konieczność schodzenia na dół i otwierania drzwi wchodzącym osobom byłaby bardzo uciążliwa. Dziś jednak domofony powszechnie stosuje się również w budynkach jednorodzinnych. Urządzenia sprzedawane przez naszą firmę na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego cechują się ogromną funkcjonalnością i niezawodnością działania. Ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb na pewno nie będzie problemem.

Zwykły domofon – jak już wcześniej powiedziano, służy do głosowej identyfikacji osób, jednak mając na uwadze wyższy poziom bezpieczeństwa, do wyboru mamy także opcję jaką jest wideodomofon. Decydując się na zakup i montaż wideodomofonu w Kielcach lub innym mieście województwa świętokrzyskiego, oprócz identyfikacji głosowej, mamy zapewnioną także identyfikację wizualną – obraz z kamery zainstalowanej na zewnątrz, przekazywany jest do odbiornika w domu/mieszkaniu, na którym widzimy osobę próbującą się do Nas dostać. Co bardzo istotne, kamera może być wyposażona w czujnik podczerwieni. Zwiększa to bezpieczeństwo, gdyż widać osobę stojącą przy drzwiach wejściowych nawet w warunkach całkowitej ciemności.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Nam podgląd osób chcących wejść do Naszego domu, producenci znaleźli dla Nas niezwykle funkcjonalne rozwiązanie – wideodomofon IP. Dzięki temu urządzeniu mamy możliwość nie tylko podglądu ale i otwierania furtki oraz sterowania bramą z laptopa, tabletu lub telefonu – wszystko to dzięki oprogramowaniu stworzonemu specjalnie dla systemów iOS i Android. To rozwiązanie zapewnia Nam możliwość rozmowy z gościem, z praktycznie każdego miejsca na Ziemi, a także otworzenie mu furtki, bramy czy nawet drzwi wejściowych do domu.

Dzięki temu domofony z jednej strony gwarantują wygodę, ale i znacząco poprawiają bezpieczeństwo. Kontrola osób wchodzących na teren posesji czy budynku staje się dużo łatwiejsza i skuteczniejsza. Połączenie domofonów z nowoczesną elektroniką uwalnia dodatkowo od konieczności noszenia ze sobą kluczy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą takich urządzeń, ale także ich montażem na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego. Oczywiście w ramach oferty zajmiemy się także kompleksową konfiguracją całego systemu. W razie potrzeby służymy swoim profesjonalnym wsparciem technicznym, pomagając w wyborze sprzętu, który sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Close Menu