Automatyka do bram- Kielce

napędy do bram - rodzaje, zastosowania, integracja z inteligentym domem

Automatyka do bram to ogólne określenie elementów, składających się na zapewnienie pełnej sprawności działania bram – chodzi tutaj o wszelkiego rodzaju mechanizmy sterujące oraz siłowniki. Napędy do bram zapewniają użytkownikom komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo.

Na rynku związanym z automatyką do bram, obecnie można wyróżnić 3 rodzaje napędów:

  • Napędy do bram skrzydłowych

  • Napędy do bram przesuwnych

  • Napędy do bram garażowych

Wielkość oraz forma bramy nie mają żadnego znaczenia. Nasze napędy dopasujemy do konkretnych warunków, a automatykę skonfigurujemy w taki sposób, aby działała w pełni zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Aby poznać szczegóły naszej oferty, wystarczy się z nami skontaktować. Działając głównie na terenie Kielc, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb Klientów i zawsze oferujemy konkurencyjne ceny. Dostarczony przez nas sprzęt objęty jest pełną gwarancją producenta.

Napędy do bram to funkcjonalne rozwiązanie dla każdego domu. Ich zaletą jest także doskonała integracja z systemami bezpieczeństwa i instalacjami inteligentnego domu. Możliwym jest także opcja montażu automatyki do bram z zasilaniem solarnym, co zwalnia Nas z konieczności podłączenia jej do instalacji elektrycznej domu. Ponieważ wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, nie ograniczają nas żadne, nawet najtrudniejsze warunki, z którymi spotkamy się u Klienta. Sprzedajemy i montujemy profesjonalne napędy na terenie Kielc, które cechują się nie tylko wygodą obsługi, ale także wyjątkową niezawodnością działania.

Montaż napędu do bramy to komfort płynący z automatycznego wykrywania przeszkód i natychmiastowego zatrzymania napędu, możliwość zasilania akumulatorowego na wypadek awarii zasilania, ochrona przed włamaniem – uniemożliwiająca siłowe otworzenie bramy, automatyczne zamykanie po przejechaniu lub upływie określonego czasu oraz funkcja częściowego otwarcia – dla pieszych, rowerów lub motocykli.

Ogromną zaletą tych konstrukcji jest również po prostu wygoda ich użytkowania. Nowoczesna automatyka gwarantuje brak konieczności wysiadania z samochodu w czasie niepogody, aby otworzyć lub zamknąć bramę. Cała obsługa może być realizowana zdalnie. System wykrywa, że samochód zbliża się do posesji i odpowiednio wcześniej uruchamia napęd, aby otworzyć wjazd na teren.

Nasza firma oferując usługi z zakresu sprzedaży automatyki do bram, zapewnia także jej montaż oraz serwis. Tworzymy zespół doświadczonych i zgranych pracowników, który cieszy się ogromnym zaufaniem pośród Klientów z Kielc. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Dopasujemy automatykę bramy do indywidualnych potrzeb, zamontujemy oraz odpowiednio skonfigurujemy cały system. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny.

Close Menu