Automatyka i napędy do bram – Kielce

Automatyka do bram to ogólne określenie elementów składających się na zapewnienie pełnej sprawności działania bram – chodzi tutaj o wszelkiego rodzaju mechanizmy sterujące oraz siłowniki, które umożliwiają prawidłowe i płynne działanie całej konstrukcji. Napędy do bram zapewniają komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo – bez względu na odległość, która dzieli Cię od posesji. Proces zamykania bramy może odbywać się automatycznie, dzięki czujnikom lub za pomocą pilota czy urządzenia mobilnego. Jeśli brama garażowa nie zamknie się w wyniku awarii lub zostanie mechanicznie naruszona przez nieproszonego gościa – otrzymasz natychmiastowe powiadomienie na swoje urządzenie mobilne.

Nasza firma oferując usługi elektryczne z zakresu sprzedaży automatyki do bram, zapewnia także ich montaż oraz serwis. Tworzymy zespół doświadczonych i zgranych pracowników, który cieszy się ogromnym zaufaniem pośród Klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie, zachowując przy tym 100% wydajność gotowego systemu. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Dopasujemy automatykę bramy do indywidualnych potrzeb! Zamontujemy oraz odpowiednio skonfigurujemy cały system. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny w woj. świętokrzyskim.

Modyfikacje automatyki do bram

Napędy do bram są funkcjonalnym rozwiązaniem dla każdego budynku. Ich zaletą jest doskonała integracja z systemami bezpieczeństwa i instalacjami Inteligentnego Domu. Możliwym jest także opcja montażu automatyki do bram z zasilaniem solarnym, co zwalnia z konieczności podłączenia jej do instalacji elektrycznej domu. Brama wjazdowa może zostać zintegrowana z oświetleniem – oznacza to, że w momencie jej otwarcia, automatycznie włączą się lampy na podjeździe i w garażu. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku alarmu – uzbroisz go lub wyłączysz nie wychodząc z auta, jednocześnie ciesząc się pełną ochroną swojej przestrzeni. Nasi specjaliści skonfigurują dla Ciebie każdy system automatyczny i dopasują do Ciebie ustawienia automatyki bramy wjazdowej w taki sposób, aby jak najefektywniej spełnić Twoje oczekiwania.

Rodzaje napędów do bram

Jeśli decydujesz się na zautomatyzowanie swojej bramy, to informujemy, że jej wielkość, kształt oraz forma nie mają znaczenia. Nasze napędy dopasowujemy do konkretnych warunków, a automatykę modyfikujemy w taki sposób, aby działała w pełni zgodnie z Twoimi wyobrażeniami. Aby poznać szczegóły naszej oferty, wystarczy się z nami skontaktować. Działamy głównie na terenie Kielc, jednakże swoje usługi oferujemy także poza granicami miasta, dostarczając napędy do bram objęte pełną gwarancją producenta.

Na rynku automatyki obecnie można wyróżnić 3 rodzaje napędów do bram:

  • skrzydłowych;
  • przesuwnych;
  • garażowych.

Czy warto założyć automatykę do bram?

Montaż napędu do bramy to komfort płynący z automatycznego wykrywania przeszkód i natychmiastowego zatrzymania napędu, a także możliwość zasilania akumulatorowego na wypadek awarii. To także doskonałe ochrona przed włamaniem – system uniemożliwia bowiem mechaniczne otworzenie bramy lub zamknięcie jej po upływie określonego czasu. Ponadto automatyczne napędy do bram wjazdowych charakteryzują się funkcją częściowego otwarcia przeznaczonego dla pieszych, rowerów lub motocykli. Niepodważalną zaletą całej konstrukcji jest jej wygoda użytkowania – nowoczesna automatyka gwarantuje brak konieczności wysiadania z samochodu, aby otworzyć lub zamknąć bramę. Cała obsługa może być realizowana zdalnie. System wykrywa, że samochód zbliża się do posesji i odpowiednio wcześniej uruchamia napęd, aby otworzyć wjazd na teren.

Close Menu