• Home
  • AUTOMATYKA DOMOWA I PRZEMYSŁOWA

AUTOMATYKA DOMOWA I PRZEMYSŁOWA

Automatyka do bram, napędy do bram - rodzaje, zastosowania, integracja z inteligentym domem

Automatyka do bram to ogólne określenie elementów, składających się na zapewnienie pełnej sprawności działania bram – chodzi tutaj o wszelkiego rodzaju mechanizmy sterujące oraz siłowniki. Napędy do bram zapewniają użytkownikom komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo.

Nasza firma oferując usługi z zakresu sprzedaży automatyki do bram, zapewnia także jej montaż oraz serwis.

SZLABANY I ZAPORY DROGOWE

Szlabany i zapory drogowe to urządzenia ułatwiające kontrole wstępu i wyjścia na chroniony teren, za pomocą częściowej lub pełnej automatyzacji.
Aktualnie odchodzi się od stosowania szlabanów drogowych wprawianych w ruch ręcznie, jednak wciąż tego typu rozwiązania możemy spotkać, np. w lasach czy wjazdach na tereny starszych firm.

SYSTEMY PARKINGOWE

W trosce o komfort oraz wygodę kierowców, producenci systemów parkingowych oferują Nam wiele funkcjonalnych rozwiązań.
Do wyboru mamy automatyczne kasy biletowe z których pobieramy bilety parkingowe z kodem kreskowym lub kodem QR (w zależności od stopnia zaawansowania systemu) oraz w pełni współgrające z nimi czytniki biletowe oraz automatyczne szlabany umożliwiające sprawny przepływ samochodów.

Automatyka domowa - sterowanie roletami, ogrzewaniem, oświetleniem, bramami itp.

Automatyka domowa to przede wszystkim rozwiązania ułatwiające sterowanie ogrzewaniem, sterowanie roletami, sterowanie oświetleniem czy automatyczne sterowanie bramami – bez względu na to czy aktualnie jesteśmy w domu czy setki kilometrów dalej, bowiem dzięki zsynchronizowanemu systemowi, możemy robić to z dowolnego miejsca na ziemi, za pomocą telefonu, laptopa czy tabletu.

Close Menu