• Home
  • AUTOMATYKA DOMOWA I PRZEMYSŁOWA

Automatyka przemysłowa

Wdrażamy automatykę przemysłową do obiektów znajdujących się na terenie województwa świętokrzyskiego. Czynności te zapewniają stworzenie funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni użytkowej, która zyskuje nie tylko pełną ochronę, ale także możliwość zdalnego sterowania i nadzorowania pracą zarówno ludzi, jak i maszyn. Mowa o nowoczesnych i innowacyjnych systemach, takich jak kontrola dostępu, systemy parkingowe, napędy do bram, monitoring czy wideodomofony. Każda z tych instalacji wykonywana jest przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają dodatkową gwarancję na wprowadzane systemy.

W pełni zautomatyzowane sterowanie procesami

Automatyka przemysłowa w głównej mierze opiera się na sterowaniu wszelkimi procesami bez udziału człowieka lub z jego niewielką ingerencją. W ten sposób – w nawet największych obiektach – można stworzyć spójne, zintegrowane instalacje, które będą w pełni zautomatyzowane i dostosowane do zjawisk atmosferycznych czy obecności lub braku pracowników i gości. Mowa m.in. o czujnikach ruchu połączonych z otwieraniem się bram, czujnikach pogodowych reagujących na nagłe zmiany atmosferyczne poprzez zwiększenie lub obniżenie temperatury w pomieszczeniu czy funkcjonalnych alarmach połączonych z ośrodkiem monitoringu.

Jak sterować automatyką przemysłową?

Decydując się na wprowadzenie systemów automatycznych w firmie, na pewno zadajesz sobie pytanie, jak będziesz nimi nadzorował, ile czasu będziesz musiał na to poświęcić oraz w jakim stopniu maszyny przejmą kontrolę nad Twoim przedsiębiorstwem. Odpowiadamy – sterowanie automatyką przemysłową jest niezwykle proste i mimo podpięcia wielu urządzeń czy objęcia dużej przestrzeni, możesz nią zarządzać z poziomu jednego komputera, pilota podczerwieni czy dowolnego urządzenia mobilnego posiadającego odpowiednią aplikację oraz dostęp do Internetu. Dzięki tak zintegrowanej automatyce budynkowej masz możliwość pełnego nadzorowania, monitorowania i sterowania wszystkich elementów firmy i budynku.

Close Menu